Головна / Про нас

Про нас


Молоко-Країна – провідний сільськогосподарський виробничий кооператив, який створено шляхом об'єднання індивідуальних виробників молока заради збільшення рівня їх доходу за рахунок зниження витрат на утримання худоби, покращення якості молока і відповідно, збільшення його вартості.

На сьогодні кооператив об’єднує понад 18 000 членів, котрі проживають в 15 областях України та утримують близько 25 000 корів.

Кооператив «Молоко-Країна» відкритий для співпраці, сприяє встановленню довготривалих відносин з покупцями молока, постачальниками кормів та іншого спеціалізованого обладнання, постійно освоює новітні технології з догляду та утриманню ВРХ.

Діяльність кооперативу спрямована на збереження молочного стада, покращення якості молочної сировини та розвиток традиційних форм господарської співпраці в українському селі.

Сільськогосподарський кооператив «Молоко-Країна» утворено за ініціативи та активної підтримки селян, які дбають не лише про високу якість виробленої сировини, але й беруть активну участь в соціально-економічному розвитку сільських громад.

Партнери кооперативу задоволені співпрацею з об’єднанням та якістю молока.

Розвинена регіональна мережа представництв та дирекцій кооперативу сприяє значному розширенню кола споживачів сировини серед молокопереробних підприємств країни. Продукція, виготовлена з молока СВК «Молоко-Країна», користується великим попитом та постійною популярністю не лише серед вітчизняних, але й зарубіжних споживачів.