Головна / Про нас / Кар'єра

Кар'єра

Запорука успішної діяльності будь-якого об’єднання – це команда висококваліфікованих фахівців, які згуртовані спільною метою і володіють цінними навичками та досвідом. Кооператив високо цінує унікальні якості кожного співробітника, поважає його досвід і професіоналізм, вміння приймати нестандартні рішення і працювати в єдиному ритмі з командою, керуючись правилами етики і взаємної поваги.

Кооператив "Молоко-Країна" працює, як одна велика родина. Тому отримує до себе особливе, лояльне, ставлення, відмінне від звичайних компаній.

Об’єднання приділяє особливу увагу навчанню і професійному розвитку. Ми щиро підтримуємо бажання співробітників розвиватися, готові всіляко заохочувати і максимально сприяти реалізації та розкриттю потенціалу кожного співробітника.

Кооператив постійно розвивається і нарощує свою активність, надаючи значні можливості для співробітників, включаючи перспективи швидкого кар’єрного росту, навчання та конкурентної заробітної плати.

Будь ласка, слідкуйте за нашими вакансіями. Якщо Ви вважаєте, що Ваші знання і досвід відповідають перерахованим вимогам, надішліть нам Ваше детальне резюме за адресою відображеною в вакансії.

Ми будемо раді бачити в своїх рядах фахівців, чия енергія і професійні знання сприятимуть досягненню наших цілей.

Вакансії СВК "Молоко-Країна"

- Начальник виробничого відділу Дирекції "Мена"

- Бухгалтер-касир Представництва "Львів"