Головна / Про нас / Місія та цінності

Місія та цінності

 

Місія СВК «Молоко-Країна» - Діяти так, щоб покращувати життя селян!

Одним з головних пріоритетом діяльності кооперативу «Молоко-Країна» є забезпечення клієнтів та партнерів якісною молочною сировиною.

Ставлення кооперативу з розумінням до проблем наших членів, бажання задовольнити їхні сьогоднішні і майбутні очікування та потреби - все це дозволяє розвиватися і досягати значних успіхів не лише членам об’єднання, але і суспільству, в якому ми живемо і працюємо.

Кооператив «Молоко-Країна» відповідає за постійний розвиток членів об’єднання, намагається змінити на краще соціально-економічне становище тих людей, які вирішили співпрацювати разом, покращуючи ефективність власної праці та отримуючи додаткову вигоду.

У всіх своїх діях і рішеннях ми керуємося власними цінностями і принципами. Приймаючи рішення, ми опираємося на об’єктивно-викладені факти, усвідомлюючи, що несемо відповідальність за довгостроковий успіх всього кооперативного руху в країні.

Кооператив повною мірою усвідомлює свою відповідальність перед суспільством за збереження навколишнього середовища і розглядає свою діяльність у сфері охорони довкілля як невід’ємну частину успішної співпраці і обов’язкову умову для досягнення своїх стратегічних цілей.

 Наші цінності: 

  • Повага один до одного;

  • Професіоналізм та постійний розвиток;

  • Чесність та відкритість;

  • Співпраця;

  • Відповідальність, працелюбність, орієнтація на результат;

  • Бережливе ставлення до навколишнього середовища.