Головна / Покупцям / Якість сировини

Якість сировини

Молоко, яке виробляється в СВК «Молоко-Країна», отримується від корів, стан здоров’я яких підтверджено ветеринарними документами. ВРХ кооперативу утримуються в господарствах, благополучних щодо інфекційних хвороб. Виробничі потужності об’єднання розташовані в екологічно чистих та найбільш сприятливих для молочного скотарства регіонах України.

Молоко вироблене в кооперативі охолоджується та зберігається в молочних танках на приймальних пунктах. Ці заходи дають можливість значно збільшити час реалізації сировини та покращити її якість.

Всі без виключення тварини кооперативу проходять ветеринарне обстеження. Турбуючись про якість сировини, ВРХ кооперативу своєчасно проходять дослідження субклінічної форми маститу.

Приймальні пункти кооперативу оснащені холодильними установками, ультразвуковими аналізаторами молока Екомілк, повністю відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Все обладнання, що використовується на приймальному пункті, щоденно проходить санітарну обробку за допомогою миючих та дезінфікуючих засобів.

Спеціалісти СВК постійно надають професійні консультації членам об’єднання в галузі ветеринарного обслуговування, питань утримання та годівлі корів. Адже результатами якісного утримання та професійної годівлі тварин, є висока молочна продуктивність, збереження здоров'я і продуктивних функцій ВРХ.