Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании / Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Країна» - виконує обіцянки

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Країна» - виконує обіцянки

1.04.2013

Незважаючи на труднощі, котрі виникли в минулому році на ринку заготівлі молока, через зниження закупівельних цін на сировину, спровоковане зменшенням ринку збуту української молочної продукції, СВК «Молоко-Країна» своєчасно та в повному обсязі виконав свої зобов’язання перед членами кооперативу.

Протягом січня - грудня 2012 року члени сільськогосподарського виробничого кооперативу «Молоко-Країна» отримали більше 1000 тони кормів за пільговими цінами. Зокрема: пшениці – 190 тонн, зерновідходів – 200 тонн, кукурудзи – 170 тонн, макухи – 140 тонн, жому – 300 тонн та ін.

Голова СВК «Молоко-Країна» Стрігунов В. В. зазначив, що члени кооперативу не лише будуть забезпечуватись якісними кормами, але й отримуватимуть цілу низку додаткових переваг. Так, за минулий рік більше 300 членів кооперативу отримали безвідсоткові позики на придбання племінної худоби та доїльного обладнання від нашого об’єднання. Кооперативний спосіб організації виробництва вигідний усім, власникам корів, переробникам та споживачам, які зможуть не хвилюватися про ціну та смак українського товару, розповів Володимир Володимирович.

Приємно, що українці активно переймають світовий досвід кооперативної організації праці, яка доказала свою ефективність в різних країнах. Зокрема, найбільша молочна компанія Данії (контролює майже 80% ринку молока) - Arla Food, була заснована як сільськогосподарський кооператив в 1945 році. Її власники це - 7178 чоловік у Данії та Швеції. Також, майже 80% ринку молока в Фінляндії контролює компанія VALIO (сирки «Віола»), яка також є кооперативом. У США діє близько 4 тисяч сільськогосподарських кооперативів.