Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании / Чергову годувальницю від кооперативу отримали на Сумщині

Чергову годувальницю від кооперативу отримали на Сумщині

19.04.2013

На початку лютого  в Дирекції «Конотоп» СВК «Молоко-Країна» відбулась чергова приємна подія. Жителька села Козацьке, й водночас член кооперативу «Молоко-Країна» Віра Молокова, отримала безвідсоткову позику на придбання корівки в сумі 10 тис грн.

Як розповіла Віра Іллівна, вона є членом об’єднання вже майже два роки і за цей період переконалась, що кооператив не лише дотримується умов договору, але й намагається зробити якомога більше для полегшення життя селян та покращення їх добробуту.  У більшості жителів глибинки не вистачає вільних коштів для придбання ВРХ або доїльного обладнання, тому в цьому питанні нас виручає кооператив, який надає безвідсоткові позики – відзначила жінка.

В своєму господарстві, – продовжує господиня, – я утримую дві корівки, на котрі в минулому році отримала від кооперативу 300 грн для осіменіння та 400 грн орендної плати. За найбільшу кількість виробленого молока в першому півріччі була премійована в розмірі 300 грн.

Приймальниця молока в селі Козацьке Валентина Кліндух додала, що до складу кооперативу «Молоко-Країна» вже увійшло близько 80 односельців, котрі утримують понад 100 корів. Минулого року члени кооперативу з нашого села отримали три позики на придбання корів і одну на доїльний апарат. Також кооператив оснастив приймальний пункт на території села де є необхідне обладнання, за допомогою якого члени об'єднання мають можливість визначати вміст жиру, щільність, чистоту й кислотність молока.

Загалом, протягом 2012 року в Дирекції «Конотоп» СВК "Молоко-Країна" надано 21 безвідсоткову позику по придбанню ВРХ і доїльних апаратів на загальну суму понад 100 тис грн. Також, за вказаний період, вдалось доставити членам об’єднання більше 100 тонн різноманітних кормів за пільговими цінами.