Головна / Прес-служба / Новини / Новини компании / Кооператив «Молоко-Країна» турбується про якість виробництва молока

Кооператив «Молоко-Країна» турбується про якість виробництва молока

5.04.2013

Представництво «ЛЬВІВ» СВК «Молоко-Країна», яке об’єднало селян Радехівського та Буського районів Львівської області, провів модернізацію своїх приймальних пунктів на загальну сумму 622,2 тис. грн. Частину коштів, в розмірі 259,6 тис. грн., кооперативу надано в вигляді гранту Урядом Королівства Данії. Грантові кошти об’єднання отримало завдяки участі у проекті «Надання послуг з управління двома ланцюгами додаткової вартості сільськогосподарської продукції в Україні» («Агро-Львів»). 

За допомогою цих коштів вдалося придбати 12 аналізаторів молока «Екомілк-М» (7 параметрів) та «Екомілк» (7 параметрів), 4 охолоджувальні танки, 4 молочні насоси, 4 корпуси для фільтрів, 4 молочні крани та 4 блоки-контейнери, відповідно, для чотирьох молокоприймальних пунктів, двох у селі Оглядів та по одному у селах Нивиці та Опліцько.

У регіонах, котрі об’єднав кооператив, як і в багатьох інших, у сегменті молочного скотарства існує суттєва проблема – виробниками молока є невеликі приватні господарства, де утримують по одній або дві корови. У такому вигляді, надзвичайно важко налагодити системність, збудувати якісну схему заготівлі-продажу і, відповідно, забезпечити дохід власникам корів. Саме це стало поштовхом для створення кооперативу – щоб з’явилася відповідальність, системність й можливість контролю якісних показників молока. 

Директор представництва «ЛЬВІВ» Мисяковський Ф. В. відзначив, що на разі, до кооперативу долучилися 14 населених пунктів, і, люди повністю задоволені своїм рішенням об’єднатися, адже поступово результати спільної роботи стають помітними, а участь у кооперативі дає змогу вдосконалюватися через участь у різних проектах чи програмах, зокрема, у данському проекті «Агро-Львів».

Таким чином, на сьогоднішній день, все молоко вироблене в представництві «ЛЬВІВ» СВК «Молоко-Країна» постачається на молокозавод охолодженим.

Фотогалерея.