Головна / Членам кооперативу

Членам кооперативу


Сільськогосподарський виробничий кооператив «Молоко-Країна» створений та функціонує на основі принципу добровільного членства. Наше об’єднання – це добровільна організація, члени якої ефективно працюють для збільшення рівня свого добробуту.

Членами кооперативу «Молоко-Країна» можуть стати фізичні особи, які утримують корів. Кожен член об’єднання має здійснювати трудову участь в об’єднанні та забезпечувати мінімально необхідні обсяги виробництва молока. Трудова участь гарантує кожному члену об'єднання своєчасне отримання кооперативних виплат.

Якщо Ви підтримуєте наші цілі, бажаєте поліпшити своє соціально-економічне становище, ми раді вітати Вас в сільськогосподарському виробничому кооперативі «Молоко-Країна». Саме з допомогою кооперативу, у Вас з’явиться можливість покращити ефективність своєї праці, збільшити продуктивність ВРХ, підвищити рівень життя.

Кооперативний рух неодноразово допомагав українським селянам вирішувати складні економічні питання, ставши на захисті матеріальних інтересів мільйонів українців. В кінці ХІХ – на початку ХХ століття сільськогосподарська кооперація охоплювала понад 55% селянських господарств Російської імперії, розташованих на українських землях.

В цей же час, на Західній Україні було організовано «Крайовий молочарський союз», котрий об’єднав більше 100 дрібних молочарень. Масло, вироблене, «Маслосоюзом» експортувалось до Німеччини, Англії, Франції, Нідерландів, Данії, Чехії, й навіть до Австралії та Палестини. Після Першої світової та Громадянської воєн, лише з допомогою кооперації в короткий термін вдалося відновити сільське господарство країни.

На сьогодні, кооперативний рух представлений у всіх країнах світу, а його членами є близько 1 млрд. чоловік. В США кооперативи контролюють близько 80% виробництва молока і молочних продуктів. В найбільш розвинених країнах Європи молочні кооперативи об’єднують до 16 тис. фермерів.

Підкреслюючи особливий внесок кооперації у соціально-економічний розвиток суспільства, Генеральна Асамблея ООН оголосила 2012 рік Міжнародним роком кооперативів.