Головна / Соціальна відповідальність / Співпраця з державними та неурядовими організаціями

Співпраця з державними та неурядовими організаціями


Для забезпечення успішної роботи та постійного розвитку кооператив «Молоко-Країна» тісно співпрацює з органами державної влади та місцевого самоврядування. Практика показує, що лише разом ми можемо стимулювати розвиток сільської місцевості і сприяти підвищенню рівня життя селян, впроваджувати передові світові досягнення у сільському господарстві, підвищувати якість сільськогосподарської продукції.

Крім урядових установ, кооператив активно співпрацює з громадськими неурядовими організаціями. Протягом 2012 року в представництві «ЛЬВІВ” кооперативу «Молоко-Країна» спільно з проектом “Агро-Львів” було оснащено чотири приймальні пункти об'єднання, які розташовані в трьох населених пунктах Радехівського і Буського районів Львівської області.

Завдяки діяльності кооперативу було закуплено 12 аналізаторів молока «Екомілк-М» і «Екомілк», охолоджувачі, молочні насоси, корпуси для фільтрів, молочні крани і блок-контейнери.

Таким чином, за рахунок гранту від Уряду Королівства Данії, вдалося значно покращити умови виробництва молока в кооперативі, після чого вся сировина об’єднання постачається на молокозавод охолодженою.