Головна / Покупцям / Покупцям молока

Регіони розташування

Переглянути всі

Покупцям молока

Молоко як цінний харчовий продукт посідає важливе місце в процесі харчування людини. Це пов’язано з тим, що молоко і молочні продукти містять весь спектр поживних речовин необхідних людині для повноцінного життя та функціонування.

Виробництво якісного молока є дуже важливим, проте надзвичайно складним завданням, яке під силу виконати лише досвідченій, відповідальній та інноваційній компанії. 

Молоко, що постачаеться ТОВ «Молоко-Країна» відповідає всім державним стандартам якості, отримане від здорових корів в екологічно чистих регіонах країни. Вся молочна сировина нашого кооператиу, стандартизована та сертифікована. Приймальники та лаборанти об'єднання слідкують за утриманням корів, проводять розяснювальну роботу, розповідаючи правила годівлі та догляду за тваринами, щоб вони давали високоякісне і смачне молоко.

Зберігання молока відбувається на молокоприймальних пунктах, котрі обладнані сучасним холодильним обладнанням, що дозволяє швидко охолодити молоко до 4 °С. За цієї температури молоко може довго зберігатись, не втрачаючи природні властивості і смакові якості. На молокоприймальних пунктах наші спеціалісти проводять перші тестування якості молока і лише після цього воно відправляється на молокозаводи.

ТОВ "Молооко-Країна" пропонує екологічно чисте молоко вищого та першого сорту.

Для детальнішої інформації звертайтесь: office@moloko-kraina.com.ua , тел: +38 067 5407030