Головна / Покупцям / Якість сировини

Регіони розташування

Переглянути всі

Якість сировини

Молоко, яке поставляється ТОВ «Молоко-Країна», отримують від корів, стан здоров'я яких підтверджено ветеринарними документами. ВРХ утримується в господарствах з благополучної ситуацією з інфекційних хвороб. Виробничі потужності об'єднання розташовані в екологічно чистих і найбільш сприятливих для молочного скотарства регіонах України.

Молоко охолоджується і зберігається в молочних танках на приймальних пунктах. Ці заходи дають можливість значно збільшити час реалізації сировини і поліпшити її якість.

Всі, без винятку, тварини проходять ветеринарне обстеження. Піклуючись про якість сировини, ВРХ своєчасно проходять дослідження субклінічної форми маститу.

Приймальні пункти оснащені холодильними установками, ультразвуковими аналізаторами молока Екомілк, повністю відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Все обладнання, яке використовується на приймальному пункті, щодня проходить санітарну обробку за допомогою миючих і дезінфікуючих засобів.

Фахівці підприємства постійно надають професійні консультації партнерам в області ветеринарного обслуговування, стосовно питань утримання та годівлі корів. Адже результатами якісного змісту і професійного годування тварин є висока молочна продуктивність, збереження здоров'я і продуктивних функцій ВРХ.