Як зазначив Олександр Олександрович: «Кооператив «Молоко-Країна» постійно приходить на допомогу місцевим сільським громадам, котрі співпрацюють з кооперативом. Зокрема у питаннях ремонту чи матеріально-технічного оснащення шкіл, будинків культури, дитячих садочків, медичних закладів, релігійних споруд тощо».
Жеведі кооператив налагодив чудові відносини не лише з головою населеного пункту, але і з більшістю селян, котрі вступили до об’єднання. Першим до кооперативу вступив голова сільської ради, потім його приклад наслідували інші, адже бачать: свої зобов’язання СВК виконує справно. На сьогодні членами кооперативу тут стали 32 селянина, котрі утримують понад півсотні корів. Часто люди доглядають в своїх господарствах по дві і три корови, але місцевою «рекордсменкою» є Надія Прохоренко, в якої аж шість голів ВРХ – в кооперативі.
«На сьогодні понад дві третини поголів'я великої рогатої худоби утримується саме у селянських господарствах. Отож, передусім від них залежить, скільки молока вироблятиметься в Україні. Безсумнівно, хорошим стимулом для цього може бути державна підтримка сільськогосподарських кооперативів таких як «Молоко-Країна». Відрадно, у посадовців, представників переробних підприємств і у кооперативів наразі є одна мета – зберегти молокопереробну галузь» - підсумував Олександр Чаплієв.
Загалом, протягом 2012 року представництво Чернігів, котре об’єднало дирекції Ніжин, Мену і Городню надало членам кооперативу Молоко-Країна 66 безвідсоткових позик на придбання ВРХ та доїльних апаратів. Крім цього, члени кооперативу отримали більше 400 тонн різноманітних кормів на загальну суму близько 500 тис грн.